ANA SAYFA I HAKKIMIZDA I ÜRÜN GURUPLARI I İLETİŞİM
1 2 3

    ÜRÜN GRUPLARI
 
    HAKKIMIZDA

     Kaysan Otomotiv, 1976 yılında Kayser-San adıyla kurulmuştur. Kayser-San, Kayseri’de ilk toptan otomotiv yedek parça hizmeti veren firma özelliği taşımıştır. Her ne kadar Kayser-San 1976 yılında kurulmuş olsa da firmanın geçmişi 3 nesil öncesine yani 1950’li yıllara dayanmaktadır. Kaysan’ın ticari tecrübesi dolayısıyla 1950’li yıllara uzanmaktadır. Kayseri, tarım ve hayvancılığa müsait bir coğrafya olmadığından, Kayseri iş adamları ticarete yönelmişler, Kayseri denince de ilk akla gelen ticaret olmuştur. Kayseri’li iş adamları ticarette başarılı olmuşlardır. Ticaret konusunda kendini sürekli yenilemeyen ve geliştirmeyen firmalar ayakta kalmamışlardır. Kaysan’ın geçmişinin 1950 yılına dayandığına ve bugün Kayseri’de en büyük oto yedek toptancısı ünvanını sürdürmesi, firmamızın kendini sürekli yenilediğini ıspat etmektedir. 1995 yılına kadar Kayseri ve yakın çevre iller ile ticaretini sürdüren Kaysan, 1995 yılında Limited Şirket hüviyetine bürünerek hem şirketleşmiş, hem de kurumsallaşma çalışmaları için başlangıç yapmıştır.Şirket kimliğine büründükten sonra da bayi ağını genişleterek günümüzde tüm Türkiye’de faaliyetini genişletmiştir.

     Kaysan, 2012 yılında kurumsallaşma alt yapısı için yazılım, elektronik ticaret için portal, markalaşma için de bir reklam ajansı ile anlaşma yaparak marka bilinirliğini arttırıcı yatırımlar yapmış, proje devam etmektedir.

      Kaysan hedef olarak, kaliteli markaları bünyesinde bulundurarak bu ürünleri en hızlı ve en ekonomik yöntemlerle bayilerine ulaştırmayı ilke edinmiştir.
 
ANA SAYFA I HAKKIMIZDA I ÜRÜN GURUPLARI I İLETİŞİM
Copyright © 2012 Eryaz Bilgi Teknolojileri.Tüm Hakları Saklıdır.